Halo, halo! Wracamy z jesienną edycją WSEI Game Jam!

To prawdziwa petarda, którą przygotowuje dla Was team WSEI Game Dev Club, czyli studenci Gamingowego Koła Naukowego WSEI!

Już dziś zapraszamy wszystkich studentów WSEI (także tych z I roku ;)) i nie tylko do wzięcia udziału w niezwykłej przygodzie!
WAŻNE – już w poniedziałek ruszamy z zapisami na event!

. odbędzie się 19-20 października 2023 – widzimy się na

Żeby było ciekawiej, dla studentów I roku zorganizujemy warsztaty, które przygotują Was do hackathonu! Workshop poprowadzi Hubert Czyszczoń, nasz student i członek zespołu Frozen Way!

Przedstawiamy Wam również zespół organizacyjny hackathonu: Hubert CzyszczońTomasz TrojańskiFranciszek RybskiRobert Z.Jakub ZychJakub HankusKacper GrelaDaniel Czopek. Panowie brawo!

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą pracować nad jedną grą, która później zostanie oceniona przez surowe, lecz sprawiedliwe grono jurorów.

. to nie tylko zabawa, ale również prawdziwa szkoła programowania, kreatywności i pracy w zespole. Nasz hackathon to także doskonała okazja do poznania przedstawicieli świata grafiki i gier. Zapraszamy do wspólnej zabawy – to będzie naprawdę dobry hackathon… 1 edycja!

➡️ Zapisy: https://tiny.pl/c5h23

➡️ https://wsei.edu.pl/wsei-game-jam-edition-1-0/

Podziel się tym
Menu